Vyrobíme a namotujeme garážová vrata, brány, oplocení, pohony

Výroba a prodej garážovych vrat a bran

Výroba a montáž

Garážová vrata

Prodáváme a montujeme garážová vrata sekční, sklopná, křídlová i rolovací včetně příslušenství. Naše garážová vrata je možné zamontovat do jakékoliv garáže. Nabízíme širokou škálu vrat umožnující indviduální přístup k rozličným stavebním a designovým požadavkům. Vyrobíme Vám je přesně na míru.

Průmyslová vrata

Charakter průmyslových vrat je odvozen od jejich účelu a požadavků na frekventované a dlouhodobé užívání. Měli by usnadnit a zefektivnit specifické podnikatelské činnosti. Proto klademe důraz zejména na bezpečnost, funkčnost, trvanlivost a vysokou variabilitu.

Brány

Posuvné, křídlové a dvoukřídlé brány Vám vyrobíme na zakázku dle Vašeho přání nebo dodáme od firmy Pilecký. Vjezdové brány zajišťují bezpečné užívání pro obsluhu a také chrání dům proti vniknutí. Díky bohaté nabídce vzorů můžete bránu přizpůsobit Vašemu oplocení.

Oplocení

Blok oplocení se může skládat z typizovaných segmentů s jednotnou šířkou nebo ze segmentů s individuálními rozměry (specifickou šířkou, výškou i sklonem). Vzhled oplocení lze jednoduše navrhnout dle stávající vjezdové brány.

Automatické dveře

Automatické lineárně-posuvné dveře vyráběné firmou TRIDO se užívají jako vstupní nebo interiérové, zvláště v místech s vysokou frekvencí průchodu osob nebo v místech s požadavkem na bezbariérový průchod či vysokou exkluzivitu.

Závory

Automatické závory s elektromechanickým pohonem určené jak pro soukromé tak pro průmyslové areály a provozy s různou intenzitu provozu. K závorám je možno použít mnoho doplňků jako jsou zemní smyčky, záclonky, osvětlení ramene, fotobuňky, atd.

Pohony

Dodáváme a montujeme pohony pro všechny typy garážových vrat, posuvných, křídlových a dvoukřídlých bran. Nepřízeň počasí již není problém. Vjezdovou bránu i garážová vrata pohodlně otevřete dálkovým ovladačem, aniž byste museli opouštět pohodlí Vašeho vozidla.