Tip dne
 • Centrální vysavače DUOVAC - Kvalitní centrální vysavače k dostaní ZDE

Výklopná garážová vrata

Výklopná garážová vrata

16. 4. 2012, 15:12

Výklopná garážová vrata jsou stále velmi populární a vyhledávaná. Patří mezi nejlepší typy garážových vrat. Výklopná garážová vrata vynikají jednoduchostí a důmyslným řešením. Mají relativně pohodlné otevírání.

Garážová vrata

Výklopná garážová vrata jsou univerzální, protože nejsou závislá na elektrickém pohonu. Pro náročné zákazníky se dají dovybavit dodatečně elektrickým pohonem. Prostorově jsou náročnější než sekční garážová vrata a rolovací garážová vrata. Výklopná garážová vrata jsou absolutně spolehlivá. Pro svoji spolehlivost jsou stále ve velké oblibě a vyhledávaným produktem.


Garážová vrata

Unikátní rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata patří mezi unikátní vrata. Díky unikátnímu rolovacímu mechanismu nezaberou rolovací garážová vrat žádné místo v garáži. Tělo vrat se roluje do boxu, který je umístěný uvnitř garáže těsně nad vraty. S rolovacími garážovými vraty ušetříte prostor. Jsou poněkud náročnější na údržbu a v případě poškození je jejich oprava nebo výměna poněkud finančně náročnější.

Sekční garážová vrata do každého garážového otvoru

Sekční garážová vrata padnou do každého otvoru garáže. Pro sekční garážová vrata jakýkoliv tvar garážového otvoru není problém. Tento typ je naprosto univerzální a elegantní pro všechny garáže. Jsou ideálním typem vrat při modernizaci garáže.

Cena garážových vrat

Ceny garážových vrat jsou ovlivněny v mnoha směrech. Předně o jaký typ garážových vrat se jedná. Dále z jakého materiálu jsou garážová vrata vyrobena. Čím kvalitnější materiál garážových vrat tím vyšší cena. Velikost garážových vrat je také jedním z podstatných parametrů při ceně. Nová garážová vrata jsou dlouhodobou investicí a vyplatí se investovat také do bezpečnostního zařízení, které ochrání garáž před nenadálými událostmi.

Garážová vrata levně

Garážová vrata levně je jednou z atraktivních možností pořízení nových garážových vrat. Během zimního období existuje celá řada akčních nabídek levných garážových vrat. Nákup garážových vrat v zimních měsících znamená značnou finanční úsporu.

Zobrazení: 159018 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Garážová vrata výklopná

  17. 4. 2013, 13:11 | Diskuze (0)

  Velkou výhodou výklopných garážových vrat je nízká pořizovací cena, navíc jak již samotný název napovídá, výklopná dveře se po otevření vyklopí vzhůru směrem ke stropu garáže a nezabírají tak tolik místa. Navíc takováto vrata bývají velmi odolná.

 • Výklopná garážová vrata

  18. 9. 2012, 13:14 | Diskuze (0)

  Pořizujete svému miláčkovi na čtyřech kolech nový domov? Tedy stavíte garáž? Jistě zvažujete, jakými vraty ji vybavit. Garážová vrata se nabízejí v mnoha variantách. Liší se nejen vzhledem, materiálem, ale i principem otevírání. Asi nejoblíbenějším je v posledních letech systém výklopných garážových vrat.

 • Garážová vrata výklopná

  11. 9. 2012, 10:13 | Diskuze (0)

  Potřebujete nová garážová vrata a přemýšlíte, jaká se pro vás hodí nejlépe? Výklopná garážová vrata jsou jedním z nejoblíbenějších typů, nejen díky své výhodné ceně, ale také díky nadstandardní životnosti.

 • Výklopná garážová vrata

  24. 4. 2012, 12:04 | Diskuze (0)

  Přesně to vám nabízí firma Altoma, specialista na prodej garážových vrat s vratovou technikou HÖRMANN. Altoma byla založena roku 1992 a pečlivou prací podloženou spolehlivostí se za pár let stala držitelem certifikátu jakosti.

 • Výklopná garážová vrata

  24. 4. 2012, 11:58 | Diskuze (0)

  Výklopná garážová vrata patří mezi tradiční typ garážových vrat. I přes množství různých typů garážových vrat jsou výklopná garážová vrata stálicí mezi stále žádaným typem garážových vrat. Jsou poněkud náročnější variantou na prostor před garáží.