Tip dne
  • Kancelářské židle - Nejlevnější kancelářské židle zde

Centrální vysavače

4. 1. 2013, 15:50

centrální vysavač air 50 eRádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.


Výklopná vrata

14. 11. 2012, 13:42

Výklopná vrataKřídlová, rolovací, sekční, posuvná nebo snad výklopná? O čem je řeč? Samozřejmě. Otázkou je, jak vyřešit vjezd do vaší garáže. Respektive jaký typ vrat zvolit. Liší se vlastně principem, na kterém je založeno jejich otevírání a zavírání.


Garážová vrata Praha

24. 4. 2012, 12:05

Garážová vrataNa současná garážová vrata je dána celá řada požadavků. Předně musí být vysoce kvalitní a vyžadovat našim potřebám. Garážová vrata musí také esteticky harmonizovat s celkovým stylem garáže. Moderní garážová vrata musí mít všechna nej.


Garážová vrata

16. 4. 2012, 15:15

Garážová vrataFirma Hörman je jednou z firem, které dodávají garážová vrata. Společnosti Altoma a Hanoka tyto vrata dodávají v různém provedení a v různých materiálech.


Výklopná garážová vrata

16. 4. 2012, 15:12

Výklopná garážová vrataVýklopná garážová vrata jsou stále velmi populární a vyhledávaná. Patří mezi nejlepší typy garážových vrat. Výklopná garážová vrata vynikají jednoduchostí a důmyslným řešením. Mají relativně pohodlné otevírání.


Sekční garážová vrata

16. 4. 2012, 15:07

Sekční garážová vrataPořizujete svému miláčkovi na čtyřech kolech nový byteček? Správně! Prodloužíte mu jistě životnost. A sobě tedy spoustu peněz za jeho údržbu! Při pořizování nové garáže je třeba promyslet i vjezd do ní.


Garážová vrata Hanoka

16. 4. 2012, 15:06

Garážová vrata HanokaGarážová vrata Hanoka ochrání vaše vozidlo před zcizením a povětrnostními vlivy. Pokud je garáž součástí domu, jsou důležité i termoizolační vlastnosti garážových vrat. Oceníte i snadnost manipulace s nimi a vzhled.