Tip dne
 • Kancelářské židle - Nejlevnější kancelářské židle zde

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata

16. 4. 2012, 15:07

Pořizujete svému miláčkovi na čtyřech kolech nový byteček? Správně! Prodloužíte mu jistě životnost. A sobě tedy spoustu peněz za jeho údržbu! Při pořizování nové garáže je třeba promyslet i vjezd do ní.

Garážová vrata

Co se vjezdu do garáže týká, předně si uvědomte, kolik místa před garáží budete mít na zastavení auta, než se garážová vrata otevřou. V době, kdy je na parkování aut stále méně a méně prostoru, je většinou nutné, abyste měli možnost najet si až na milimetr blízko, přímo před vrata. Jejich otevírání by tomu tudíž nemělo nijak bránit. Ideální volbou jsou sekční garážová vrata.

Co jsou to sekční garážová vrata?

A co to vlastně znamená sekční garážová vrata, ptáte se? Jedná se o jeden z nejoblíbenějších principů otevírání garážových vrat. Tento způsob totiž nepotřebuje žádné místo před garáží navíc. Garážová vrata během otevření zajedou do prostoru pod stropem garáže. Asi už jste se s tímto principem jistě setkali,jen název sekční garážová vrata jste dosud neznali.

Další výhody sekčních garážových vrat

Nejspíše jste na sekční garážová vrata narazili v hromadných garážích. Na tato místa jsou často instalována právě z toho důvodu, že velmi efektivně šetří prostor. Proč si je ale pořídit do vlastní garáže? Například v případě, že bydlíte blízko silnice, jistě oceníte tu výhodu, že během parkování vašeho auta nebudete muset brzdit provoz na ní čekáním, než se garážová vrata otevřou. Navíc je tento způsob otevírání garážových vrat velmi moderní a působivý. Oslníte jimi nejen svého "miláčka na čtyřech kolech", ale i sousedy!

Krásná garážová vrata

Ano, garážová vrata mohou být nejen užitečná ale i krásná! Sekční garážová vrata mohou být vyrobena z nejrůznějších materiálů. Je libo dřevo? Nebo plast, lamino? Nejrůznější dekory, barvy, odstíny. Podívejte se na fotogalerie dodavatelů garážových vrat. Rada zní, dejte si na to dost času - nabídky variant jsou nekonečné. Sekční typ garážových vrat umožňuje i kovové či plastové rámy, do nichž je zasazeno sklo. Aby měl "miláček na čtyřech kolech" výhled!

Zobrazení: 155137 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Garážová vrata sekční

  17. 4. 2013, 13:11 | Diskuze (4)

  Automatická sekční garážová vrata se otevírají svisle nahoru, což nezapírá mnoho prostoru jak v garáži, tak i před ní. Výhodou je, že u tohoto typu nezáleží na otvoru garáže, má kruhovou výseč, nebo kruhový oblouk. Skvěle se hodí pro vytápěné garáže.

 • Sekční garážová vrata ceník

  20. 8. 2012, 15:48 | Diskuze (0)

  Zvažujete pořízení nových vrat do garáže? V tom případě mimo jiné jistě řešíte i jejich cenu. Naprosto logicky a rozumně. Pojďme se podívat na nabídku a ceník garážových vrat tak trochu blíže. Dejme si pár rad!

 • Sekční garážová vrata

  14. 8. 2012, 15:53 | Diskuze (0)

  Sekční garážová vrata slouží k pohodlnému a ekonomickému uzavření garáží. Proč patří k nejoblíbenějším ve srovnání s jinými typy vrat? Kromě běžných garáží pro osobní automobily je možné tato vrata instalovat také do menších dílen nebo skladů s menším provozem.

 • Sekční garážová vrata - výhody

  24. 4. 2012, 12:23 | Diskuze (0)

  Sekční garážová vrata dnes představují naprostý standard na trhu a to především díky tomu, že se dají použít v 99% otvorů.

 • Sekční garážová vrata - typy, rozměry

  24. 4. 2012, 12:23 | Diskuze (0)

  Sekční garážová vrata lze použít do šířky max. 5 800 mm a výšky 3 000 mm. Interiér garáže je možné prosvětlit prosklením lamelových sekcí nebo kazet. Pro oba typy sekcí nabízíme také odvětrávací mřížky