Tip dne
 • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

Garážová vrata

Garážová vrata

16. 4. 2012, 15:15

Firma Hörman je jednou z firem, které dodávají garážová vrata. Společnosti Altoma a Hanoka tyto vrata dodávají v různém provedení a v různých materiálech.

Garážová vrata

Vrata Altoma a Hanoka dodává firma v provedeních rolovací garážová vrata, sekční garážová vrata, výklopná garážová vrata ručně otevíratelná, ale i v provedení různých pohonů s otevíráním vrat vertikálním nebo horizontálním, rolováním vrat pod strop.

HÖRMANN je značka kvality s více než 50ti letou zkušeností a tradicí. Za dobu svého trvání dodala 13 milionů vrat je jedničkou na trhu v Evropě. Když kupujete garážová vrata od firmy Hörmann, můžete mít pocit z dobrého nákupu. Garážová vrata dodává firma jako klasická garážová vrata křídlová, rolovací garážová vrata, sekční garážová vrata, výklopná garážová vrata a k nim i pohony pro usnadněnou manipulaci s dálkovým ovládáním.

Křídlová garážová vrata

Klasická křídlová garážová vrata poskytují možnost zabudovat do křídla do stávajícího rámu, což usnadní častý vstup do garáže, když nemají jiné vchodové dveře. Vrata se používají v místech kde je dostatek prostoru pro jejich otevírání. Rolovací a sekční vrata jsou elegantní a nenáročná na prostor. Otvírají se svisle nahoru a buď se rolují jako roleta nebo zajíždí jejich lamely pod strop garáže. Poskytují tak maximální místo v garáži i před ní. Dodávají se v plastovém nebo kovovém hliníkovém provedení provedení v různých barevných provedeních nebo imitacích dřeva.

Výklopná garážová vrata

Výklopná vrata jsou ideální vrata pro každou garáž, vyklápí se celá vzhůru, a nabízí se ve více jak 20-ti motivů vrat z oceli i dřeva. Jsou také levnější než sekční vrata. K oběma těmto provedením je dodáván elektrický pohon s dálkovým ovládáním.a ochrana proti neoprávněnému použití. Jsou odolná proti poškození. Ovládají se pohodlně stisknutím jediného tlačítka bez nutnosti vycházet z auta.

Zobrazení: 128394 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Garážová vrata výklopná

  17. 4. 2013, 13:11 | Diskuze (0)

  Velkou výhodou výklopných garážových vrat je nízká pořizovací cena, navíc jak již samotný název napovídá, výklopná dveře se po otevření vyklopí vzhůru směrem ke stropu garáže a nezabírají tak tolik místa. Navíc takováto vrata bývají velmi odolná.

 • Garážová vrata ceník

  17. 4. 2013, 13:11 | Diskuze (0)

  Pokud jste se rozhodli pořídit si nová garážová vrata, jistě vás zajímá i jejich cena. Cena vašich nových garážových vrat by měla odpovídat jejich kvalitě, životnosti, vzhledu. Je jistě rozumné promyslet koupi vrat, případně šetřit na těch správných místech.

 • Garážová vrata sekční

  17. 4. 2013, 13:11 | Diskuze (4)

  Automatická sekční garážová vrata se otevírají svisle nahoru, což nezapírá mnoho prostoru jak v garáži, tak i před ní. Výhodou je, že u tohoto typu nezáleží na otvoru garáže, má kruhovou výseč, nebo kruhový oblouk. Skvěle se hodí pro vytápěné garáže.

 • Garážová vrata akce

  17. 4. 2013, 13:11 | Diskuze (0)

  Velice výhodné akční slevy garážových vrat se nabízejí zájemcům o koupi výklopných garážových vrat. Výklopná garážová vrata bez zateplení pro otvor garáže o velikosti 2 400 x 2 000 za lukrativní cenu 9 999 Kč s DPH.

 • Garážová vrata

  17. 4. 2013, 13:10 | Diskuze (3)

  Zná to každý z nás. Přijedeme domů, unavení,s hlavou plnou myšlenek. Když máme vylézt z auta a otevřít vrata garáže, říkáme si, zda není lepší zaparkovat před domem. Po nepříjemném a zdlouhavém otevření vrat konečně zaparkujeme. A proč? Abychom museli ráno celý proces opakovat.