Tip dne
 • Centrální vysavače DUOVAC - Kvalitní centrální vysavače k dostaní ZDE

Garážová vrata Hanoka

Garážová vrata Hanoka

16. 4. 2012, 15:06

Garážová vrata Hanoka ochrání vaše vozidlo před zcizením a povětrnostními vlivy. Pokud je garáž součástí domu, jsou důležité i termoizolační vlastnosti garážových vrat. Oceníte i snadnost manipulace s nimi a vzhled.

Garážová vrata

Hanoka splňují náročné požadavky klientů

Bezpečnostní prvky garážových vrat Hanoka jsou ověřeny dlouholetou zkušeností a jejich druh si volí sám zákazník. Termoizolační vlastnosti jsou u každého typu vrat jiné v závislosti na velikosti a způsobu jejich otvírání. Firma Hanoka nabízí řadu barev a materiálů, aby vzhled garážových vrat ladil s exteriérem garáže nebo obytného domu.

Garážová vrata Hanoka sekční - nejoblíbenější typ

Tato vrata jsou naprosto univerzální pro jakékoliv garážové otvory. Mohou být použita v novostavbách i jako výměna dosavadních vrat. Při výměně není třeba bourat původní zárubeň, neboť se na ni zvenku osadí nosný rám vodících kolejnic nových sekčních vrat. Ten původní zárubeň překryje. Výhodou je, že odpadají vícenáklady spojené s úpravou zdiva.

Tím, že se vrata otevírají pod strop, kladou minimální nároky na prostor v garáži i před ní. Garážová vrata Hanoka sekční mají i výborné termoizolační vlastnosti v celém svém obvodu. Lze do nich zamontovat i dálkové otevírání dveří.

<3>Novinky u garážových vrat Hanoka

Při dodání garážových vrat Hanoka lze objednat jejich otvírání pomocí tzv. GSM klíče mobilním telefonem. Majitel prozvoní telefonní číslo SIM karty , které je umístěno v zařízení a zavěsí. Tím je zajištěno otevírání a zavírání garážových vrat zdarma.

Moto firmy Hanoka: Návrat spokojeného zákazníka

Kladenská firma Hanoka působí na trhu od roku 1991. Zákazníkovi dodají a namontují jakákoliv garážová vrata podle jeho přání, ať už jde o vrata sekční, sklopná, křídlová i rolovací včetně příslušenství. Dodávají i průmyslová vrata, brány, ploty, závory a kování. Zajišťují záruční i pozáruční servis.

Všechny objednávky může zákazník vyřídit i v e-shopu na internetových stránkách firmy Hanoka.

Zobrazení: 143034 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Garážová vrata výklopná

  17. 4. 2013, 13:11 | Diskuze (0)

  Velkou výhodou výklopných garážových vrat je nízká pořizovací cena, navíc jak již samotný název napovídá, výklopná dveře se po otevření vyklopí vzhůru směrem ke stropu garáže a nezabírají tak tolik místa. Navíc takováto vrata bývají velmi odolná.

 • Garážová vrata ceník

  17. 4. 2013, 13:11 | Diskuze (0)

  Pokud jste se rozhodli pořídit si nová garážová vrata, jistě vás zajímá i jejich cena. Cena vašich nových garážových vrat by měla odpovídat jejich kvalitě, životnosti, vzhledu. Je jistě rozumné promyslet koupi vrat, případně šetřit na těch správných místech.

 • Garážová vrata sekční

  17. 4. 2013, 13:11 | Diskuze (4)

  Automatická sekční garážová vrata se otevírají svisle nahoru, což nezapírá mnoho prostoru jak v garáži, tak i před ní. Výhodou je, že u tohoto typu nezáleží na otvoru garáže, má kruhovou výseč, nebo kruhový oblouk. Skvěle se hodí pro vytápěné garáže.

 • Garážová vrata akce

  17. 4. 2013, 13:11 | Diskuze (0)

  Velice výhodné akční slevy garážových vrat se nabízejí zájemcům o koupi výklopných garážových vrat. Výklopná garážová vrata bez zateplení pro otvor garáže o velikosti 2 400 x 2 000 za lukrativní cenu 9 999 Kč s DPH.

 • Garážová vrata

  17. 4. 2013, 13:10 | Diskuze (3)

  Zná to každý z nás. Přijedeme domů, unavení,s hlavou plnou myšlenek. Když máme vylézt z auta a otevřít vrata garáže, říkáme si, zda není lepší zaparkovat před domem. Po nepříjemném a zdlouhavém otevření vrat konečně zaparkujeme. A proč? Abychom museli ráno celý proces opakovat.